Witam mam pytanie co do odmiany barwnej czy jest to harlequin?
https://ibb.co/3BNxt9S
https://ibb.co/n66tjpc
https://ibb.co/3BNxt9S
https://ibb.co/n66tjpc
Napisany 24 sierpnia 2021 - 04:47
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Sprzedam jaszczurki
Gekon orzęsiony LW samiecAlicja033, 30 maj 2026 |
|
|
|||
Wyceny, gdzie kupić
Gekon orzeisony cappuccinoAlicja033, 01 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam jaszczurki
gekon orzęsiony samiec chocolate plus terrariumbulldog, 06 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Pyton siatkowy Harlequin Purple Albino – spokojna samica, 170 cmszymi33, 11 kwi 2026 |
|
|
Napisany 26 sierpnia 2021 - 13:09
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów