Hejka, chciałam zapytać czy mogę podejrzewać że moja samica węża zbożowego może być w ciąży ponieważ przebywa z samcem w terrarium i od jakiegoś czasu jej brzuch zrobił się tak jakby taki ostry od spodu po bokach i ma takie uwypuklenia na brzuchu. Po przyjęciu pokarmu nigdy tak nie wyglądała dodam
2 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 29 stycznia 2021 - 01:04
Podobne tematy: Wąż zbożowy x
Sprzedam węże
Python regius, wąż zbożowy, boa tęczowyGreenPython, 05 lis 2025 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Wąż zbozowy ScalelessDuda, 10 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
wąż zbożowy na sprzedażexhale |
|
|
|||
Sprzedam węże
Wąż zbożowy + terrariumSpiderSAN, 10 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Wąż zbożowy PALMETTO, parka - Warszawa lub transportEver, 17 mar 2026 |
|
|
#2
Napisany 29 stycznia 2021 - 01:35
Cześć, jest taka możliwość napisz na priv pomogę w tych...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 29 stycznia 2021 - 11:03
Przenoszę temat z Ogłoszenia terrarystyczne → ...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


