Siemka wczoraj odebrałem kokon od samicy która dała go prawie po pół roku! Mega się jarałem że wogule go dała. Niestety nie wiem dokładnie po ilu go odebrałem ale mniej więcej 21~`35 dni. W kokonie pełno dużych jajek niestety bez nimf 1. Zaszyłem i próbuje inkubować. Macie jakieś porady co to takiej inkubacji? Pierwszy raz mam sytuacje że w kokonie jajka. Pozdro
Brak odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 25 listopada 2020 - 20:58
Podobne tematy: Kokon Versicolor x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec P. murinus usambara + mini hurt Caribena versicolorLukcio, 20 cze 2026 |
|
|
|||
Ogłoszenia matrymonialne
Samiec adult C. versicolorGekoneqq, 10 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
C,versicolor L1arachnoania, 05 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Caribena versicolor z papierem PIWStrzelcu112, 27 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
HURT Caribena versicolor L1Ikiiki, 14 maj 2026 |
|
|
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


