Edytowany przez Matola99, 23 listopada 2020 - 21:40.
3 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 23 listopada 2020 - 21:36
witam mam pająka od 7 dni. Jest w stadium l1. Od tego czasu nic jeszcze nie zjadł. Przebywa w pojemniku 5×5 cm. Ma tam malutka sztuczna roślinkę i kawałek kory. Codziennie siedzi w innym miejscu czy to normalne ? Czy ten gatunek robi gniazda, czy mój pająk jest na to za maly jeszcze ? Dodam jeszcze, że jak go dostałam to mial odnóża jasno brązowe teraz są szare i ciemne.
Podobne tematy: Brachypelma hamorii a gniazdo x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samice Pamphobeteus oraz BrachypelmaLusjusz, 16 cze 2026 |
|
|
|||
Wyceny, gdzie kupić
B. hamorii świeży samiec adult wycenavonix, 10 sty 2024 |
|
|
|||
rozmnażanie
Ptaszniki
Kupie samca B.hamorii(ex.Smithi) 5-6 cm najlepiejUlka93 |
|
|
|
||
Ogłoszenia matrymonialne
1.0 Dorosły B.hamoriiTerras123, 04 lut 2026 |
|
|
|||
Kupię
Poszukuję grammostola pulchra samica, dc 5 +, brachypelma hamori oraz albicepsszaryprorok, 02 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 24 listopada 2020 - 15:41
Może się zbliżać wylinka, także daj jemu jeszcze czas, zadbaj...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 24 listopada 2020 - 16:16
Drobna uwaga: wstrzymaj się z zakładaniem mnóstwa nowych tematów. Poszukaj...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 24 listopada 2020 - 16:19
Juz chyba wszystko przejrzane. A na te 4 przytania nie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


