Z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi :)
P.S zapomniałem...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez alabaniak, 30 sierpnia 2020 - 00:48.
Napisany 30 sierpnia 2020 - 00:47
Edytowany przez alabaniak, 30 sierpnia 2020 - 00:48.
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
dorosłe samce --- sabah blue--- aureotibialis + kilka samic.Serb, 04 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Faunarium Exo Terra XXL + karmowka, kabel, gratisybaal6, 30 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
samce adult + kilka nsSzrama, 24 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Sprzedam terrarium Exo Terra 60x45x90 wraz z oświetleniem Skylight PR2.QSiweek, 20 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samce P. sp sabah blue, O. aureotibialis + kilka samicSerb, 14 maj 2026 |
|
|
Napisany 30 sierpnia 2020 - 11:53
Przede wszystkim powinny być zbliżone rozmiarowo. Jak najbardziej możliwe jest...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 30 sierpnia 2020 - 11:58
Gwarancji nikt Ci nie da.
Przyjaciółce po 3 tygodniach sielanki...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 30 sierpnia 2020 - 17:09
A jak wygląda łączenie takich gadów? Po prostu nowe lokatorki...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez alabaniak, 30 sierpnia 2020 - 17:10.
Napisany 31 sierpnia 2020 - 06:54
Perspektywa, ze sie zdominuja jest zawsze - dlatego jak wyzej...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 31 sierpnia 2020 - 09:00
A jak wygląda łączenie takich...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 31 sierpnia 2020 - 09:15
Najlepiej robic rozpoznanie na neutralym sporym gruncie (kanapa), zeby zobaczyc,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 31 sierpnia 2020 - 10:29
Edytowany przez alabaniak, 31 sierpnia 2020 - 23:02.
Napisany 01 września 2020 - 06:49
Wiesz, zawsze gadowi może cos do łba strzelic, to nie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 01 września 2020 - 08:26
Spoko, rozumiem, wiem ze w naturze eublefary są raczej samotnikami...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez alabaniak, 01 września 2020 - 08:38.
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów