Witam. Mam wolne terrarium 60x30x30, przez około rok mieszkał tam 5-letni żółw stepowy. Zastanawiam się jaka jaszczurka lub wąż może w nim mieszkać. Mam doświadzczenie z agamą brodatą i żółwiem stepowym. Może to być jeden gad, a może być to i małe stadko. Najlepiej aby był to zwierz zamieszkujący klimat stepowy/pustynny. Pozdrawiam.
#1
Napisany 17 czerwca 2020 - 15:27
Podobne tematy: Gad do terrarium 60x30x30 x
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, Wczoraj, 05:12 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 18 czerwca 2020 - 15:55
Terrarium o wiele za małe na żółwia stepowego...:/ Jeśli chodzi...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 18 czerwca 2020 - 16:01
#4
Napisany 19 czerwca 2020 - 07:52
Terrarium o wiele za małe...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez mich2525, 19 czerwca 2020 - 07:58.
#5
Napisany 19 czerwca 2020 - 17:45
#6
Napisany 19 czerwca 2020 - 18:09
Takie terrarium tylko dla jednego eublefara lamparciego, dla dwóch moim...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#7
Napisany 19 czerwca 2020 - 18:18
Uaaa, gratulacje, @docfaq, panie moderatorze ^^
Żeby offtopa nie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#8
Napisany 19 czerwca 2020 - 18:34
#9
Napisany 19 czerwca 2020 - 18:49
Dzięki, @Dagn. ^^
Ja mam parkę C. elegans w...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Załączone pliki
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów




