Planuję zakup węża zbożowego, jednak nie wiem czy można go zostawić samego w domu. Około 3-4 razy w roku wyjeżdżam na 7-10 dni. Czy jeśli nakarmię węża, naleję mu czystą wodę, zostawię włączone grzanie mogę pozwolić sobie na taki wyjazd? Chodzi mi o młodego węża. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
2 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 23 kwietnia 2020 - 13:49
Podobne tematy: Zostawianie węża zbożowego w domu x
Kupię
Zakupię węża zbożowego odmiany blizzard / Pilneskwirek, 25 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Sprzedam Węża zbożowego (Pantherophis guttatus).Edwart_gecko, 26 maj 2026 |
|
|
|||
Z czego terrarium dla węża zbożowego?niksi, 18 maj 2026 |
|
|
|
||
warunki hodowli
Węże
Transport weza zbożowego - 24 godzinyTurboTomek, 12 maj 2026 |
|
|
|||
tematy ogólne
Węże
Waga Węża Zbożowegogronek1910, 14 lis 2025 |
|
|
#2
Napisany 23 kwietnia 2020 - 13:58
Na dłuższe wyjazdy lepiej wyłączać grzanie, bo istnieje ryzyko, że...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 23 kwietnia 2020 - 14:06
Super! Dzięki za pomoc.
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


