Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zachowania

- - - - -  
Problem z Pseudoclamoris gigas L4




  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 Dominik95

Dominik95
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2537 dni
  • Polska / Śląskie / Jaworzno
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 29 czerwca 2019 - 12:49

Cześć,

Od niedawna posiadam P. gigas L4. Pająk zdrowy, aktywny, bardzo chętnie poluje na wszystko co się rusza w terra, natomiast zastanawia mnie jego kryjówka.

 

Otóż wykopał sobie norkę pod kawałkiem korka i tam siedzi. Wyskakuje w mgnieniu oka po świerszcza i chowa się z nim do norki.

Za dnia praktycznie go nie widzę, raz czy 2 widziałem go na kawałku korka. Jest strasznie płochliwy, trochę pajęczyny jest ale tylko w okolicach jego kryjówki.

Ktoś miał podobnie? Pojemnik ma wyższy niż szerszy, torfu za wiele nie ma, temperatura 26-28 jak u wszystkich innych, spryskuje co 2-3 dni.

 

Dodam,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






Podobne tematy: Problem z Pseudoclamoris gigas L4     x


#2 JanKowalski

JanKowalski
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2532 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Leszno
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 29 czerwca 2019 - 14:36

Widocznie tam czuje się bezpiecznie




0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2026 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.