Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

zdrowie

- - - - -  
(Nie)wylinka kraba

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Lillith

Lillith
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 15 dni
  • Polska / Podkarpackie / Rzeszów

Napisany 03 czerwiec 2019 - 21:45

Cześć, mam nadzieję, że piszę wszystko w dobrym temacie, jeszcze niebardzo łapię się na forum.
Sprawa wygląda następująco - jakiś miesiąc temu nabyłem kraba tęczowego - z ośmiu odnóży od startu miał tylko dwie, inne kraby w zoologicznym się z nim rozprawiły. Chodzi głównie o to, że krab wygląda, jakby niedługo powinien linieć - nieco granatowe odnóża (a raczej to, co z nich zostało), cały czas bulgocze z pyska a do tego odkąd go mam, widziałem może z raz żeby cokolwiek jadł, więc brak apetytu też się do tego zalicza. No i wszystko spoko, tyle że dziś zauważyłem, że Perseuszowi w miejscach brakujących nóg pojawiły się przezroczyste wyrostki, i tu moje pytanie - czy krabowi przed wylinką/takiemu, który jeszcze nie ma jej przechodzić, mogą zregenerować się odnóża, tak po prostu? Czy będzie to miało jakiekolwiek znaczenie, jeśli odnóża nie zdążą wyrosnąć przed wylinką? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Edytowany przez Lillith, 03 czerwiec 2019 - 21:46.