Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

identyfikacja

- - - - -  
"Roztocza"

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
13 odpowiedzi na ten temat

#11 docfaq W hodowli

docfaq
  • Pomocny
  • Z nami od: 552 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 14 maj 2019 - 17:20

Jak są dopiero tydzień, to generalnie   w s z y s t k o   się ostatnio zmieniło... Przy tworzeniu tematów pojawia się tabelka do wypełnienia, w której się wpisuje podstawowe i nierzadko bardzo pomocne informacje. Zachęcam do jej wypełnienia i napisania, czy hodujesz jeszcze jakieś jaszczurki.  <_<

Wyszedłem z założenia, że hodujesz te gekony już jakiś dłuższy czas, tymczasem masz je dopiero przez chwilę. Źródło Twojego problemu może leżeć w warunkach, w jakich były trzymane przez poprzedniego właściciela lub w tym, że Ty nie zapewniłeś odpowiednich...

Podobne tematy: "Roztocza"     x

#12 Oskarinieke

Oskarinieke
  • Terrarysta
  • Z nami od: 502 dni
  • Polska / Kujawsko-pomorskie / Toruń

Napisany 14 maj 2019 - 17:37

Tak, to są CB, w zasadzie to napisałem tu o nieproszonych gościach w terrarium. Z tego co wiem od właściciela to że raczej wszystkie to samice, chociaż jakiś samiec może być bo tego nie sprawdzał, że są z tego samego miotu i prawdopodobnie już dojrzałe płciowo. Nie byłem w stanie dowiedzieć się wszystkiego bo kupowałem je na targach gdzie był chaos i zamieszanie. I tak starałem się zdobyć jak najwięcej informacji. Pisałem już w sprawie innego gekona tego samego gatunku i tam jest tabelka (https://www.terrarium.pl/topic/528720-guzek-i-podejrzenie-jakiegos-urazu-choroby/). Wszystkie gekony mają takie same warunki :D

Edit: Swoją drogą, czy nieodpowiednia dieta karmówki może zaszkodzić?

Edytowany przez Oskarinieke, 14 maj 2019 - 18:24.

#13 VisibleNoise W hodowli

VisibleNoise

Koordynator w działach początkujący

• Koordynator działów
  • Z nami od: 2110 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Wrocław

Napisany 14 maj 2019 - 21:22

Zależy jak nieodpowiednia, jak nie jadły pełnowartościowego pokarmu to nie zaszkodzi, a przynajmniej nie tak szybko, ale jak zjadły coś co może zaszkodzić gekonom (chociażby jakiś środek czyszczący) to już tak.

#14 Oskarinieke

Oskarinieke
  • Terrarysta
  • Z nami od: 502 dni
  • Polska / Kujawsko-pomorskie / Toruń

Napisany 15 maj 2019 - 07:03

Dostały trochę suchej karmy dla żeby się nie zjadały. Poza tym marchewka, zastanawiałem się czy mogą dostać zamiar karmy np kawałek jakiegoś mięsa, jakąś kiełbasa lub coś takiego?

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2019 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).