Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

warunki hodowli

- - - - -  
Płaz wodno-lądowy do akwa-terrarium- pomoc w wyborze dla moich możliwości.

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
12 odpowiedzi na ten temat

#11 Centek15

Centek15
  • Terrarysta
  • Z nami od: 177 dni
  • Netherlands

Napisany 01 luty 2019 - 18:59

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Doczytałem o kumakach i powiem szczerze: moje paludarium ma 60x45x90cm, więc kumaki nadały by się, bo według opisu z tej strony jest tak: 

"Co do wymiarów 30x20x20 cm, to minimum dla 1-2 sztuk",

ALE po 1: dowiedziałem się, że w sklepach do 100km ode mnie, nie mają tych żab. 

po 2: mam paludarium, więc zdecydowanie bardziej nadrzewne się nadadzą, a w sklepie do którego jadę są rzekotki zielone 

po 3 i najważniejsze: jutro kupuję kilka rzeczy do paludarium, aby zrobić łatwiejsze wyjście z wody, będą żywe ściany rosły i więcej miejsca do skakania, również będzie nieco lądu normalnego.

Na pewno coś mnie zainspiruje dodatkowo, bo w sklepie mają kilkanaście paludariów z żabami robionych przez profesjonalistów.

PS: mam jeszcze szkło i filtr, oraz power ledy i spory zapas plexiglass po akwarium 240l, zastanawiam się, czy tam zrobić coś dla żab trujących z o wiele lepszym efektem, z podwójnym dnem... ale to dalsze plany, może na marzec :)

PS2: Was się chciałem jeszcze dopytać o tzw ekipę sprzątającą. Mam glonojady i kiryski oraz filtr wystarczające na 2x takie akwarium jakie mam w paludarium... potrzebuję coś więcej na ląd? Co polecacie do rzekotek?

Edytowany przez Centek15, 01 luty 2019 - 19:18.