Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

żywienie

- - - - -  
Agama Brodata. Czy można karmić białkiem WPC 80?

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 LeuY

LeuY
  • Terrarysta
  • Z nami od: 322 dni
  • Polska / Lubuskie / Zielona Góra

Napisany 09 styczeń 2019 - 15:12

Witam. Chciałbym zapytać się czy Agama może jeść białko PURE WPC 80 zdjęcie załączone. Ma problemy z wagą nie chce przyjmować żadnych owadów, wszystko podaję strzykawką ogólnie wygląda jak ŚMIERĆ i ciężko mi dość do porozumienia z weterynarzem.. Odchody były badane, za pierwszym razem wyszły jakieś pasożyty więc było 2 tygodniowe odrobaczanie, za drugim, niby nic nie wyszło, po czym dowiedziałem się że trzeba dowieźć 3 próbki odchodów a nie jedną, byłem z nią na.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Załączone pliki

Podobne tematy: Agama Brodata. Czy można karmić białkiem WPC 80?     x

#2 Vulpes90

Vulpes90

Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

• Koordynator działów
  • Z nami od: 2993 dni
  • Polska / Opolskie / Kluczbork

Napisany 09 styczeń 2019 - 15:53

Po pierwsze najlepiej takie pytania zadać weterynarzowi, który zajmuje się leczeniem agamy.

Jeśli chodzi o powyższy preparat, to raczej bym odradzał. W zamian często stosuje się Royal Canin Convalescence Support, być może nie najlepsza karma, ale już kilku osobom udało się wyciągnąć dzięki niej agamy i na pewno lepsza od powyższego. Rozcieńcza się ją z wodą i dodaje wapń, czasami trzeba podawać na siłę, ale warto to skonsultować z weterynarzem. Często też podczas leczenia.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#3 LeuY

LeuY
  • Terrarysta

Napisany 09 styczeń 2019 - 16:05

Super dzięki :) Dzisiaj postaram się uzupełnić tą tabelkę i wstawić zdjęcia. Próbowałem się umówić/skonsultować z tym weterynarzem ale dzisiaj go nie ma dlatego zgłosiłem się tutaj, jutro znowu będę dzwonić. No nie byłoby problemu z tym badaniem odchodów gdybym wiedział od razu a nie tydzień czekałem na wyniki żeby się dowiedzieć że trzeba 3 próbki donieść.. Dziękuję za szybką i satysfakcjonującą odpowiedź. Będę informować. Pozdrawiam 

#4 LeuY

LeuY
  • Terrarysta

Napisany 09 styczeń 2019 - 18:58

Gatunek- Pogona vitticeps,   Tiger leatherback het hypo

Data zakupu- 04,09,2017r

Wiek- 1,5 roku

Pochodzenie- CB

Długość ciała- ok. 43 cm

Waga-320 gr

Płeć- Samica

Wielkość terrarium- 120/60/60

Rodzaj stosowanego podłoża- płyta wiórowa 

.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Załączone pliki

Edytowany przez LeuY, 09 styczeń 2019 - 19:00.

#5 LeuY

LeuY
  • Terrarysta

Napisany 10 styczeń 2019 - 14:27

Właśnie wyjąłem ją martwą z kryjówki...  :'( miałem z nią jechać dzisiaj do weterynarza.. tonę w łzach.. 

Edytowany przez LeuY, 10 styczeń 2019 - 14:31.

#6 Vulpes90

Vulpes90

Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

• Koordynator działów
  • Z nami od: 2993 dni
  • Polska / Opolskie / Kluczbork

Napisany 10 styczeń 2019 - 15:15

Przykro mi :(

#7 LeuY

LeuY
  • Terrarysta

Napisany 10 styczeń 2019 - 15:49

Dziękuję. Nie chcę obwiniać nikogo, ale mam żal do weta który się nią zajmował że nie podszedł do sprawy na profesjonalnie.. Podobno klinika dobra ale jak z doświadczeniem weterynarza.. No nic już nie wskóramy, pozostaje mi ją pochować. Pozdrawiam dziękuję za pomoc i miłego dnia :'( 

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).