Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

zdrowie

Jak uratować królową? POMOCY

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
13 odpowiedzi na ten temat

#11 Ant466757

Ant466757
  • Terrarysta
  • Z nami od: 319 dni
  • Polska / Świętokrzyskie / Daleszyce

Napisany 19 styczeń 2019 - 12:53

W dalszym ciągu potrzebuję pomocy. Miałem problemy z forum i nie mogłem dodać wpisu, ale przechodząc do sedna, połączyłem probówki taśmą tego samego dnia kiedy przyniósł mi je znajomy. Mrówki od tamtego czasu nie przszły do nowej probówki a pozostają w starej, w której jest dużo pleśni. Próbowałem naświetlać probówkę, jednak mrówki nic sobie z tego nie zrobiły. W starej probówce za watą nie ma już wody, są tylko pojedyncze krople. Robotnice swobodnie przechodzą do.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Podobne tematy: Jak uratować królową? POMOCY     x

#12 Sledzik92

Sledzik92
  • Terrarysta
  • Z nami od: 772 dni
  • Polska / Łódzkie / Pabianice

Napisany 19 styczeń 2019 - 17:10

Mrówki potrafią siedzieć, nawet i do 2 tygodni w probówkach bez wody. Najlepiej jakbyś udostępnił małą arenę i położył dwie probówki koło siebie :).
W końcu przejdą ;).

#13 Ant466757

Ant466757
  • Terrarysta
  • Z nami od: 319 dni
  • Polska / Świętokrzyskie / Daleszyce

Napisany 19 styczeń 2019 - 18:27

Co da im to, że udostępnię im arenę jak one wyglądają na osłabione i nie mają zamiaru nigdzie się ruszać?

#14 Sledzik92

Sledzik92
  • Terrarysta
  • Z nami od: 772 dni
  • Polska / Łódzkie / Pabianice

Napisany 20 styczeń 2019 - 11:47

W małych koloniach mrówki nie biegają jak na autostradzie, tylko siedzą w gnieździe. Co im to da? Swobodę i spokój.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).