Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

Zmiany na Poczcie Polskiej dyskwalifikujace ją ostatecznie

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 Sculptor

Sculptor
  • Polska / Pomorskie / Wejherowo

Napisany 20 listopad 2018 - 02:23

Witam,

odwiedzilem forum po dluzszym czasie i zajrzalem do ogloszen sprzedazy, gdzie spotkalem sie z okresleniem, ze ktos chcialby uniknac wysylki "Poczta Polska" jednak jest mozliwa - i pomijam obecna pore roku, choc to jest swieza sprawa z obecnego listopada 18r. 

Otoz jakis czas temu odbyl sie przetarg(i) w zakresie dostarczania przesylek przez Pocztę Polską - wszystkie (nie listowe) bądź część przesyłek są wg rezultatów przetargu dostarczane (teoretycznie) przez rózne - nie do poznania.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#2 Jaguś

Jaguś
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 06 grudzień 2018 - 15:20

No ja właśnie czekam na przesyłkę 24 h i od kilku dni na jej śledzeniu w systemie się nic nie zmieniło. Utknęła gdzieś i nic. Mogę sobie napisać skargę i reklamację... Wrrrr !!!!

#3 Mesjah

Mesjah
  • Polska / Opolskie / Strzelce Opolskie

Napisany 08 grudzień 2018 - 16:23

Aż ciekaw jestem jak to w tej chwili wygląda. Jak do tej pory wszystko było zdecydowanie w porządku ;)

#4 Sculptor

Sculptor
  • Polska / Pomorskie / Wejherowo

Napisany 08 grudzień 2018 - 20:21

Są inne możliwości jak Poczta Polska, którą jak wcześniej napisałem absolutnie wykluczam jako przewoźnika dla żywych transportów.

W obecnym grudniowo świątecznym okresie nawet dla wszelkich innych zamówień również zachęcam do korzystania z innych przewoźników, jeśli chcesz by przesyłka w ogole dotarla jeszcze w 2018r. Nie chce by to brzmiało jak kryptoreklama i dlatego długo zastanawiałem się jak to napisać ale nie da się uniknąć ewentualnych skojarzeń z kryptoreklamą - są one jednak niezamierzone. Grupa allegro.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).