Witam! W sobotę 10.11.2018 kupiłem 2 dorosłe samice agamy brodatej.Wiek panienek to około 3,5 roku , problemem jest to że jedna z sióstr nie je do dnia dzisiejszego. (16-11-2018) Jedyny pokarm który udało mi się jej dać to parę karaczanów , ale to tylko dlatego że miała otwarty pyszczek pod lampom i dostała bezpośrednio z pęsety.Dzwoniłem do poprzedniego właściciela , twierdził że jaszczurki są chude gdyż nie miał czasu na ich opiekę.Mówił że jadły beż problemu i ta która nie je , była największym łakomczuchem.Czy to stres zablokował samicze ? Martwię się o nią , bo jest bardzo chuda ,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#1
Napisany 16 listopada 2018 - 17:47
Podobne tematy: Jedna z nowych samic nie je. x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Oferta samicMajkel73, 08 lis 2025 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Grupka balf, pakiet samic. Pakiet maluchów z samcamieve667, 31 paź 2025 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samce A. breyeri E. rufescens oraz kilka rzadkich samicSerb, 31 paź 2025 |
|
|
|||
Kupię
Szukam samic irminia, fimbriatus, natanicharumWildgreen, 27 paź 2025 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec E. rufescens, maluchy E. murinus oraz sporo samic.Serb, 09 paź 2025 |
|
|
#2
Napisany 16 listopada 2018 - 22:54
Nawet przez kilka tygodni mogą się aklimatyzować i wtedy odmawiają...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 17 listopada 2018 - 07:25
Zapomniałem dodać że w terrarium jest samiec , lecz on...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 17 listopada 2018 - 21:27
Przed zimowaniem każdorazowo powinno się zrobić badanie parazytologiczne. Bo gadziorki...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 24 listopada 2018 - 09:37
W kale jednej z przebadanych samic wykryto niestety jaja nicieni...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#6
Napisany 27 listopada 2018 - 14:53
Byłem dziś z 2 Agamami u weterynarza , dostały kroplówkę...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


