Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

początkujący ptaszniki

- - - - -  
Kilka pytań na temat hodowli Parahybany.

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
24 odpowiedzi na ten temat

#21 Erivis

Erivis
  • Terrarysta
  • Z nami od: 160 dni
  • Polska / Pomorskie / Kwidzyn

Napisany 07 grudzień 2018 - 18:58

Pająk jeszcze nie liniał, jednak wydaje mi się, że jest odrobinę większy niż był kilka dni temu.
Odwłok (i z resztą reszta pająka także) całkowicie zrobił się ciemny i świeci się jak psu jajca, a na odnóżach wyrosło mu gęste futro, którego jeszcze wczoraj nie miał...
Na początku tygodnia był ospały, wciskał się między kryjówkę, a ściankę pojemnika i przebywał tam długie godziny. Teraz jest trochę bardziej ruchliwy. Kiedy otworzę pojemnik, to wychodzi z kryjówki.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Podobne tematy: Kilka pytań na temat hodowli Parahybany.     x

#22 Roko2008

Roko2008
  • Terrarysta
  • Z nami od: 48 dni
  • Polska / Śląskie / Żarki

Napisany 09 styczeń 2019 - 18:52

Cześć.Koledzy z góry powiedzieli ci już mniej więcej wszystko ale ja ci polecam wejść na stronę ptasznik pl i poczytać trochę na temat tego ptasznika.A tak to wszystko spk.Życzę ci udanej hodowli  

#23 Jaykob1986 W hodowli

Jaykob1986
  • Terrarysta
  • Z nami od: 50 dni
  • Polska / Mazowieckie / Żyrardów

Napisany 10 styczeń 2019 - 10:40

@[member='Erivis'] jeśli od dwóch tygodni nie je, wyczesał wszystkie włoski i plamka na odwłoku zmieniła wygląd to na 99% przygotowuje się do wylinki. Najlepiej zwiększ mu teraz wilgotność (ale nie zrób błota), odstaw w ciepłe miejsce i daj po prostu spokój (nie ruszaj, nie zaglądaj, NIE WRZUCAJ KARMÓWKI!) bo go tylko niepotrzebnie zestresujesz. 

Co do pojemnika to taki 10x10x8,5 jest trochę przyduży jak na takiego małego pająka, moczbox byłby znacznie lepszy. 

Białe robaki czyli.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Edytowany przez Jaykob1986, 10 styczeń 2019 - 10:49.

#24 Erivis

Erivis
  • Terrarysta
  • Z nami od: 160 dni
  • Polska / Pomorskie / Kwidzyn

Napisany 10 styczeń 2019 - 21:33

Pająk wyliniał bodajże 12 grudnia.
Przez kilka godzin leżał na plecach (nawet nie zaczął zrzucać starej skóry), w ogóle się nie ruszał i już zaczynałem myśleć, że padł...
Jednak wziąłem strzykawkę i polałem wodą podłoże wokół pająka, i pomogło. Po kilku minutach zaczął się 'klonować'.

#25 Nonac W hodowli

Nonac
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4525 dni
  • Polska / Lubelskie / Krasnystaw

Napisany 11 styczeń 2019 - 00:36

To, że podlałeś terrarium na prawdę nie miało, żadnego znaczenia. Czy byś to zrobił czy nie, pająk i tak by wyliniał w swoim czasie.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).