Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

Strefa Gadów Reptile Zone/ Radosław Stanek/ gadzetgift - OSZUST

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 Konrad_Owczarzak

Konrad_Owczarzak
  • Polska / Wielkopolskie / Oborniki

Napisany 17 sierpień 2018 - 07:44

Strefa Gadów Reptile Zone oszuści, krętacze i kłamcy

Radosław Stanek – oszust

Strefa Gadów/Radek z Włoszakowic w Wielkopolsce na olx

gadzetgift – terrarium.pl

Witam,

chciałbym przestrzec wszystkich użytkowników grupy przed robieniem jakichkolwiek zakupów u Pana Radosława Stanek – wykonawcy terrariów oraz hodowcy jaszczurek. Przedstawię krótko historię, którą mogę w każdym momencie potwierdzić screenami z Messengera oraz SMS-ami.

.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Załączone pliki

#2 Konrad_Owczarzak

Konrad_Owczarzak
  • Polska / Wielkopolskie / Oborniki

Napisany 17 sierpień 2018 - 08:59

Napisała do mnie inna klientka tej firmy, Pani Monika. Ona miała identyczną sytuację, ale otrzymała terrarium pocztą. Bez szyb, roślin, zapłaconych żarówek, a zdjęcia mówią same za siebie. Oczywiście całkowity brak kontaktu, zero poczucia winy.

Załączone pliki

#3 LanaDiPati

LanaDiPati
  • Polska / Śląskie / Tychy

Napisany 23 sierpień 2018 - 15:04

Witam, również mam problem z tym panem. Najpierw przez dwa tygodnie nie otrzymałam zamówionego metahalogenu z oprawką, kablami itd., po dwóch tygodniach w odpowiedzi na moje pytanie, odpisał: "Ups, zapomniałem o zamówieniu". Potem owszem kurier do mnie przyjechał, ale z nie moim zamówieniem. Dostałam odpowiedź, że: "Ups, pomyliłem etykiety". Miał więc raz jeszcze wysłać metahalogen, ale kurier (który przy okazji miał odebrać tamto błędne zamówienie) sie nie pojawił. Zażądałam zwrotu pieniędzy. Pan sie zgodził, że.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#4 docfaq

docfaq
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 23 sierpień 2018 - 15:56

Również miałem nieprzyjemną sytuację z tym użytkownikiem, ale jako sprzedający. To nie jest człowiek, któremu można zaufać i zrobić interes. 

#5 gitarra76

gitarra76
  • Polska / Dolnośląskie / Wrocław

Napisany 05 listopad 2018 - 12:19

Witam wszystkich!

Załamaliście mnie trochę, właśnie wczoraj byłam we Włoszakowicach i zlożyłam zamówienie na dość spore i kosztowne terrarium, wpłaciłam także sporą zaliczkę.

Pan wydaje się być fachowcem, byliśmy w magazynie i widziałam kilka gotowych terrariów ładnie zrobionych, naprawdę trudno zorientować się, że coś tu nie gra.

Nie mam jak się teraz wycofać, więc czekam gryząc paznokcie czy i mnie spotka przykra niespodzianka :(

Jeśli kogoś interesuje mogę co jakiś czas wrzucić postępy z mojego.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).