Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

tematy ogólne

Lekki paraliż tylnych nóg

- - - - -

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
7 odpowiedzi na ten temat

#1 pokemon47

pokemon47
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2139 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Oława

Napisany 15 czerwiec 2018 - 00:01

Witam, ogólnie hoduje długo ptaszniki i w sumie nie wie czy ktoś mi pomoże bardziej od tego jak sam to mogę ogarnąć ale może ktoś z czymś takim się spotkał  i po prostu powie mi jak sytuacja wyglądała u niego.. a wiec... 2-3 dni temu zauważyłem ze mój Nhandu siedzi sobie na ściance w lekko dziwnej pozycji tak jak by odwłokiem opierał się o ziemie a reszta nóg na ścianie.. pomyślałem nic dziwnego bo nie.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Edytowany przez pokemon47, 15 czerwiec 2018 - 00:01.

Podobne tematy: Lekki paraliż tylnych nóg     x

#2 VisibleNoise Online W hodowli

VisibleNoise

Moderator w działach początkujący

• Moderator
  • Z nami od: 1866 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Wrocław

Napisany 15 czerwiec 2018 - 05:03

Miałam podobny przypadek, irminia miała niedowład wręcz wszystkich nóg, chodziła jak upośledzona. Spisałam ją na straty, ale ona następnego dnia wyliniała.

#3 pokemon47

pokemon47
  • Terrarysta

Napisany 15 czerwiec 2018 - 11:39

no oki będę czekał, na początku pomyślałem ze pewnie utknęła na starcie w wylince nawet nie zaczynając linieć i tez spisałem na straty... bo nie oszukujmy się nie raz próbowałem pająkowi pomoc przy zrzucaniu nawet polowy wylinki jak utknął i wiadomo jakie tego były skutki... zawsze jakieś nogi poszły a jak nie poszły to i tak reszta była na tyle powykręcana i zdeformowana ze nie było co zbierać... ale będę dobrej myśli i poczekam:D może.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#4 Calmwater W hodowli

Calmwater
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3252 dni
  • United Kingdom

Napisany 15 czerwiec 2018 - 13:44

Daj znac, jak sie sytuacja rozwinela, bo przypadek ciekawy, a jakby innym sie przytrafilo to zawsze beda mieli jakies info i przypuszczenia, jak to sie skonczy.

#5 Pawliko

Pawliko
  • Terrarysta
  • Z nami od: 433 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Wrocław

Napisany 15 czerwiec 2018 - 18:03

Moze warto podniesc wilgotnosc? Zawsze to bedzie latwiej przy linieniu.

#6 pokemon47

pokemon47
  • Terrarysta

Napisany 15 czerwiec 2018 - 20:56

jak już pisałem nie jestem początkującym:) moje drugie konto które zrobiłem na pospiechu ma ładne parę lat z nickiem "pokemon" bo po prostu zapomniałem danych do 1 konta które robiłem naprawdę bardzo dawno temu:) nie udzielam się po prostu internetowo za bardzo dlatego może mnie nie kojarzysz:) ogólnie takie podstawy dawno zrobiłem :D po prostu bylem ciekaw czy ktoś miał podobne przypadki i jak to się skończyło:) ja hoduje już jakieś 15 lat ptaszniki  i.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#7 pokemon47

pokemon47
  • Terrarysta

Napisany 16 czerwiec 2018 - 08:55

Mały update, wczoraj myślałem że już po pająku bo leżał dosłownie plackiem i ledwo dychał ale pomyślałem albo do jutra wylinieje albo po nim... i rano dziś wstałem, patrze a tu wylinka:) nie mogę ocenić stanu pająka bo jest świeżo po wylince ale znając pająki i ich regeneracje po wylinkową myślę że będzie wszystko git z nim

#8 pokemon47

pokemon47
  • Terrarysta

Napisany 23 czerwiec 2018 - 02:52

update! myślałem że po wylince będzie wszystko ok i w sumie tak było parę dni ale dziś znowu zaczęło wracać wiec już tracę wszelką nadzieję na uratowanie pajączka bo do wylinki na głodniaka następnej nie dociągnie 

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).