Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

tematy ogólne

Exo-factory - opinie

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
56 odpowiedzi na ten temat

#51 Ichim

Ichim
  • Polska / Mazowieckie / Ciechanów

Napisany 13 czerwiec 2019 - 17:14

Raffy, ale na pewno to oni? Na Allegro juz od dawna nie moją nic wystawione pod swoim  EXO FACTORY

#52 Raffy

Raffy
  • Polska / Pomorskie / Gdańsk

Napisany 13 czerwiec 2019 - 17:35

Raffy, ale wiesz, że to ta sama firma co martwe pajączki Ci wysłali :)

Serio????????? Ale jaja :)

modliszki brałem na allegro pod nazwą EXO FEEDERS, niby to "nowe" konto factory dlatego tak tu napisałem :) 

#53 Ichim

Ichim

Napisany 13 czerwiec 2019 - 17:51

Chciałem wrzucić zrzuty ekranu, ile wiadomości pisałem do niego i bez odpowiedzi, kiedy było zamówienie robione, rozmowę w której po paru słowach nie odpowiada od tygodni. 
Zbieram to, naprawdę mam zamiar iść z tym na policję. Gdyby ktoś chciał, złożyć zażalenie też, czy podpiąć się pod moje zgłoszenie to zapraszam. Ten oszust trafił teraz na nie tego kolesia do oszukania co trzeba, gdyby nawet jakimś cudem pająk doszedł jutro, to otwieranie paczki i wszystko też będzie nagrywane, wszystkie zrzuty Jego regulaminów i opisów na stronie też już skopiowałem. 
Fajnie  też wiedzieć że koleś działa pod innymi nazwami, ale już niedługo :D:D. Do Allegro po powiadomieniu Policji, też wyśle to wszystko, bo tam widziałem dużo  negatywów a zero reakcji z story Allegro. 
Syf trzeba sprzątać, nawet nie  wiecie jak bardzo żałuję że nie kupiłem za te pieniądze pająka od innego normalnego hodowcy a nie tego oszusta. 
Chyba tylko Raffi na wszystko co przeglądałem w necie, napisał że dostał jakiś gratis  xD. Ale Exo feeders to podejrzewam że koleś otworzył w współpracy z inną osobą i na inne nazwisko ale też tam działa. 
Tak to Exo factory jest przedstawiane jako osoba prywatna z własną działalnością. Czytaj, nawet jak go się teraz załatwi, a raczej ja dopnę tego- pójdzie w cień za osobę na którą jest przypisane Exo feeders i tam będzie działał, nieoficjalnie. 
Przestrzegam wszystkich! 

#54 Raffy

Raffy
  • Polska / Pomorskie / Gdańsk

Napisany 13 czerwiec 2019 - 18:18

A tak z ciekawości, gdzie tą Brachę kupiłeś? Bo chyba nie allegro, skoro exo factory tam jest nieaktywne hmm... <zerka> od kwietnia? Gdzieś indziej się jeszcze ogłasza? I pod jaką nazwą/nickiem?

Exo feeders to jednak raczej inna osoba, sympatyczny jest po prostu i w mailach dobrze odpisuje - od ręki, no aż ciężko się mi "uczepić" do niego, po prostu jestem zadowolony :) 

#55 Ichim

Ichim

Napisany 13 czerwiec 2019 - 18:26

Na ich głównej stronie. http://exo-factory.pl/
0 odpowiedzi na e-maila

Załączam pliki, tyle razy pisałem i nic, tylko na początku coś tam, ale też pisał że wyśle wcześniej i nic! 

Załączone pliki

Edytowany przez Ichim, 13 czerwiec 2019 - 18:22.

#56 Ichim

Ichim

Napisany 14 czerwiec 2019 - 10:43

Dzisiaj otrzymałem coś takiego. Nagle poleciał zwrot, mimo że w poniedziałek był e-mail że wysłane- nagle wczoraj pisze na forum a dzisiaj zwrot bez słowa, mimo że pisałem do nich.
Przypadek? Nie sądzę, ten osobnik widocznie tutaj zagląda i dobrze! Niemniej czas zwłoki prawie miesiąc, po drugie dostałem zwrot powyżej 14 dni bez podania przyczyny, taki zwrot należy się do 14 dni i wtedy można bez podania przyczyny. 
To nie załatwi sprawy, i tak to zgłoszę- koleś przez prawie miesiąc trzymał moje pieniądze i nie było kontaktu i towaru. 
Jak tak można się bawić i robić ludzi w balona? Ostrzegam! 

Załączone pliki

Edytowany przez Ichim, 14 czerwiec 2019 - 10:44.

#57 docfaq W hodowli

docfaq
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa

Napisany 14 czerwiec 2019 - 18:51

Haha, ciężko mi uwierzyć, że znajdują się tutaj ludzie z podejściem "u mnie wszystko się zgadzało, na pewno będę jeszcze u niego kupować". Ja rozumiem, że oferta Bartka Rhayu jest bardzo atrakcyjna, ale litości, czy człowieka, który tylu swoich klientów wystawił w taki sposób (mówię tu o sytuacjach opisanych w tym temacie, ale i poza nietrudno znaleźć wiele innych przykładów), można nazwać uczciwym? A jeśli nie (bo moim zdaniem takie zachowania jednoznacznie pozbawiają wyżej wymienionej cechy), to czy dobrze jest wspierać kogoś takiego, robiąc u niego zakupy? Przekazując mu pieniądze, utrzymujemy jego działalność, a utrzymując ją, przyzwalamy na oszukiwanie ludzi, którzy nie mieli wcześniej okazji poznać smutnej prawdy. Każdy sobie rzepkę skrobie, a tymczasem naszej społeczności przydałaby się jakaś solidarność, choćby przez wzgląd na to, że nie chcielibyśmy być potraktowani, w któryś z wyżej zaprezentowanych sposobów, więc dlaczego mamy być obojętni na los nieświadomych?  :rolleyes:

@Ichim, Exo-Factory w Internecie, Exo-Factory Insects na Facebook, exo-feeders na Allegro. Poza tym pojawia się też jako Mantis Shop i podszywa się pod różne firmy (tu chyba najświeższa sprawa: https://www.facebook.com/modliszkarium/). Nazywa się Bartek Rhayu, gdyby ktoś jeszcze nie wiedział i ma fanpage założony przez swoich największych fanów: http://chujciwdupebartek.weebly.com/

A no i na OLX również się wystawia jako Bartek z lokalizacją Łódź, Łódzkie, Polesie. 

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2019 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).