Dzisiaj, po raz pierwszy chyba w tym roku, temperatura w cieniu przekroczyła koło południa 20C więc nastąpiła inauguracja sezonu ogrodowego i wszystkie moje lamparty zostały wystawione na prawdziwe słoneczko. Co polecam wszystkim mającym ku temu odpowiednie warunki, choćby nawet i balkon z nasłonecznionej strony. Budowa takiego ogrodowego flexarium 1.5x0.5x0.5m to nic trudnego a koszty zamykają się w granicach kilkudziesięciu złociszy.
#1
Napisany 11 maja 2017 - 21:26
Podobne tematy: Terrarium ogrodowe x
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
|||
Giełda
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 12 maja 2017 - 20:29
ja bym mimo wszystko poczekal jeszcze troszke az bedzie cieplej...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 13 maja 2017 - 00:19
Czekać nie ma na co, ponad 20C w cieniu oznacza...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 13 maja 2017 - 08:58
#5
Napisany 13 maja 2017 - 15:29
#6
Napisany 13 maja 2017 - 18:51
Nawet nie trzeba drewna kupować, siatkę zwija się w rulon,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#7
Napisany 13 maja 2017 - 18:52
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#8
Napisany 14 maja 2017 - 09:28
Coś ten jaszczur ze zdjęcia jakiś mało kameleonowaty mi się...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#9
Napisany 14 maja 2017 - 09:30
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów



