Kupie samca lub sprzedam samiczke którą mam od l2!! jKiedys bawilem sie w tym temacie teraz zostal mi ostatni pajak poecilotheria metallica duza samiczka ktorą mam od l2 (zamienilem kiedys za blondi) karmiona bardzo ale to bardzo różnorodnie trzymana w tewrrarium 70-80% wilgotnosci temp 26-32 wyrosla na piekną samicze ostatnia wylinka 3 miesiace temu czekam na propozycje... jest mozliwosc wymiany na dużą samiczke blondi
2 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 24 kwietnia 2017 - 14:56
Podobne tematy: Kupie samca poecilotheria metallica!! sprzedam samiczke x
Sprzedam jaszczurki
Biczogon ozdobny niebieski Uromastyx ornata Blue 2 młode niespokrewnione sprzedam.tokow1, 23 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Sprzedam dwa pytony królewskie Samiec i Samiczkapatrycjusz97 |
|
|
|||
Sprzedam jaszczurki
Parka agam błotnych - sprzedamjakubek21111, 22 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Sprzedam ptaszniki w dobrej cenieNo_Fight_No_Glory, 20 cze 2026 |
|
|
|||
linienie
Ptaszniki
Dorosla p. Metallica, ciemne barwy, przed wylinka?Kleryk1988, 31 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 19 sierpnia 2017 - 18:46
Jaką cenę by Pan oczekiwał? Chętnie ją kupię :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


