Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Pomocy! Larwy w kramówce




  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
11 odpowiedzi na ten temat

#1 gilgamesh

gilgamesh
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4075 dni
  • Philippines
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 06 sierpnia 2016 - 14:30

Witam zwracam się z kolejnym problemem związanym z karmówką. Mianowicie zauważyłem dzisiaj w pojemniku karaczanów białe larwy 2-5mm powolne pełzające po ziemi mógłby ktoś powiedzieć co to może być i czy może być grozne dla karaczanów lub jaszczurek.Dodam tylko że od kilku dni mam ostrą grypę żołądkową proszę o pomoc.


Edit rozmnożyły się w marchwi.






Podobne tematy: Pomocy! Larwy w kramówce     x


#2 Makto

Makto

    Miniony Moderator na agama brodata i karłowata.

  • Terrarysta
  • Z nami od: 5017 dni
  • Japan
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 06 sierpnia 2016 - 14:35

Wrzuć zdjęcie ale pewnie to larwy much skoro białe



#3 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4090 dni
  • Polska / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Napisany 06 sierpnia 2016 - 14:51

Pewnie jakieś muchówki, skoro rozmnożyły się w marchwi to wywal...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)







#4 gilgamesh

gilgamesh
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4075 dni
  • Philippines
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 06 sierpnia 2016 - 15:50

Tak okazało się że w koszu na bioodpady też są...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



#5 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4090 dni
  • Polska / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Napisany 06 sierpnia 2016 - 16:12

Nie, są całkowicie niegroźne dla owadów, jednak są dość upierdilwe...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



#6 gilgamesh

gilgamesh
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4075 dni
  • Philippines
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 06 sierpnia 2016 - 16:40

Przynajmniej posprzątałem Xd dziękuje za odpowiedzi Temat do zamknięcia.







#7 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4090 dni
  • Polska / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Napisany 06 sierpnia 2016 - 17:01

Sprząta trzeba nabierzaca a nie wtedy kiedy zalegna sie muchy...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#8 gilgamesh

gilgamesh
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4075 dni
  • Philippines
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 06 sierpnia 2016 - 17:38

Xd ale mam je dopiero miesiąc a niektórzy sprzatają raz...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



#9 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4090 dni
  • Polska / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Napisany 06 sierpnia 2016 - 17:42

Raz na pół roku to można robić takie konrketne sprzątanie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)







#10 Kloss

Kloss
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4157 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 06 sierpnia 2016 - 18:41

Nawet przy całkowitym braku martwych owadów i rezygnacji z karmienia...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


Edytowany przez Kloss, 06 sierpnia 2016 - 18:43.



0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2026 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.