Witam zwracam się z kolejnym problemem związanym z karmówką. Mianowicie zauważyłem dzisiaj w pojemniku karaczanów białe larwy 2-5mm powolne pełzające po ziemi mógłby ktoś powiedzieć co to może być i czy może być grozne dla karaczanów lub jaszczurek.Dodam tylko że od kilku dni mam ostrą grypę żołądkową proszę o pomoc.
Edit rozmnożyły się w marchwi.


