Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

linienie

- - - - -  
Taśma na wężu i pozostałości wylinki.

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 Lucek23

Lucek23
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2600 dni
  • Polska / Śląskie / Rybnik

Napisany 02 maj 2016 - 12:57

Cześć ,mam problem,  zakupiłem ostatnio samice pyton królewskiego , waruki miała kiepskie ,mała miska z wodą i za wysoka temperatura.

Co doprowadziło do nie całkowitego zejścia wylinki. Po jej zakupie dałem jej duzy basen z wodą gdzie po zamczeniu zrzuciła ,prawie całą wylinke ,zostął jeszcze na czach ,jak to usunąć? I jescze jak ją brałem zauważyłem ,ze ma taśmie izolacynją przylepioną do ciała taki mały kawałek.

Były właściciel powiedział ,że pełzając po pokoju musiała gdzieś wejść i sie przylepiło.

Próbowałem to jej ściagnac ,jednak widać ,że sie mocno przylepiło i jak zerwałaem kawałek to były odciśnięte łuski na kleju taśmy.

Jenak po odklejenu tego kawałka samica zrobiła sie bardziej agresywna i nie pozwala sie brać na ręce.

Co z tym zrobić? Myślałem nad tym ,ze moze też być głodna ,nie wiem jak często była karmiona u poprzedniego właściciela, myślałem nad tym

żeby ja dokarmić a potem spróbować to ściągnąc ,ewentualnie poczekać do wylinki ,moze samo zejdzie. Co o tym myślicie?