Mam poważny problem. Dzisiaj uciekł mi H. incei l4. Gdy go łapałem niefortunnie przetrąciłem mu odwłok. Teraz leży w swoim pojemniku. Jedyne co się z nim dzieje to taki skurcze odnóży. Załączam zdj. Czy mogę jeszcze coś zrobić żeby to przeżył. Podniosłem już wilgotność w pojemniku oraz temperaturę. Proszę o jakieś rady T_T
3 odpowiedzi na ten temat
Podobne tematy: Uraz H. incei x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
C. versi, C. laeta, P. irminia, P. pulcher P. reduncus N. incei, H. baviana - minihurty tanioLolexxen, 02 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samica N. Incei "Classic"Lak_Wynd |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
chroma, irminia, incei GOLD + samceSzrama, 16 maj 2026 |
|
|
||
Ogłoszenia matrymonialne
neoholothele incei samiecmasny145, 08 lut 2026 |
|
|
|||
Kupię
Incei het gold samica / parkaCarveQ, 11 lis 2025 |
|
|
#3
Napisany 12 marca 2016 - 15:08
Odwłok jest uszkodzony? czy tylko lekko wgnieciony? :)
#4
Napisany 12 marca 2016 - 15:21
Niestety pajączek padł. Szkoda bo był śliczny i ładnie pajęczynował. ...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów




