Witam,
mam do sprzedania dorosłą samiczkę Neoholothele Incei "Classic" .
Po wylince miała 3dc na pusto
Cena to 100zł do negocjacji
Proszę o wiadomość na forum lub pw
Edytowany przez Lak_Wynd, 02 czerwca 2026 - 14:45.
Napisany 31 maja 2026 - 16:40
Witam,
mam do sprzedania dorosłą samiczkę Neoholothele Incei "Classic" .
Po wylince miała 3dc na pusto
Cena to 100zł do negocjacji
Proszę o wiadomość na forum lub pw
Edytowany przez Lak_Wynd, 02 czerwca 2026 - 14:45.
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów