17 odpowiedzi na ten temat
#11
Napisany 06 marca 2016 - 12:52
Myśle, ze niepotrzebnie doszukujesz się problemu.Masz parke boa.Nie masz wielkiej hodowli.Jak zrobisz wszystko spokojnie z glową nie bedziesz miał problemów.Musisz zgłosić młode. To podstawa.Wszyscy jestesmy milosnikami gadow, terrarystami a nie przestępcami.Tlumacze Ci, ze jak masz mlode to rozdajesz je ZA DARMO innym a w ogloszeniu informujesz jaka jest wartość a nie cena sprzedaży.
Podobne tematy: rejestracja hodowli przy urodznonych boa-Koszty? x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Skorpiony, Amblypygi, Eresus, Skolopendry z własnej hodowliYyakari, 16 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Champagne w niskiej cenie. Likwidacja hodowli.wsiecipl, 12 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Likwidacja hodowliMilka123, 14 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Likwidacja hodowli regiusowMP1993, 13 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Likwidacja hodowli Pytonów Królewskich – Dorosłe osobnikiQuantum_Balls, 11 cze 2026 |
|
|
#12
Napisany 21 maja 2016 - 07:59
Generalnie kiedyś rozmawiałem z panią z us i zapewniała mnie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#13
Napisany 21 maja 2016 - 09:04
Po moich wstępnych rozeznaniach, bardziej to by pod KRUS podchodziło,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#16
Napisany 22 maja 2016 - 05:22
Ja sprzedaje swoje zwierzęta na Allegro w prosty i legalny...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#17
Napisany 22 maja 2016 - 09:47
Hmmm... to może ja zacznę ludziom pisać, że cały hajs...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


