Jestem pewny, ze jest to samiec, ale zawsze jest nadzieja, ze moge byc w bledzie, wiec ocencie sami :)
T. blondi.
Napisany 21 listopada 2015 - 16:39
Jestem pewny, ze jest to samiec, ale zawsze jest nadzieja, ze moge byc w bledzie, wiec ocencie sami :)
T. blondi.
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Wyprzedaż letnia, redukcja regału T.blondi , A.geniculataVip3r, 02 cze 2026 |
|
|
|||
Zamienię
Zamienię samice T.blondi l4 naVip3r, 31 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Młode samice T.blondi l4Vip3r, 26 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec T. blondi adultMlaskanoo, 09 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Młode samice T.blondi l4 ostatnie sztuki.Vip3r, 07 kwi 2026 |
|
|
Napisany 22 listopada 2015 - 19:39
Samiec.
Napisany 25 listopada 2015 - 14:37
100% samiec
Napisany 27 listopada 2015 - 22:55
samiec :)
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów