Witam,
Chciałem pochwalić się efektami pracy mojego kolegi, więcej zdjęć na https://www.facebook.com/GeckoRS
To dopiero nasze pierwsze podejście do tego tematu, więc mam nadzieję, że uda się zrobić jeszcze coś ciekawego ;)
Napisany 26 października 2015 - 16:30
Witam,
Chciałem pochwalić się efektami pracy mojego kolegi, więcej zdjęć na https://www.facebook.com/GeckoRS
To dopiero nasze pierwsze podejście do tego tematu, więc mam nadzieję, że uda się zrobić jeszcze coś ciekawego ;)
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Skorpiony, Amblypygi, Eresus, Skolopendry z własnej hodowliYyakari, 16 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Champagne w niskiej cenie. Likwidacja hodowli.wsiecipl, 12 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Likwidacja hodowliMilka123, 14 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Likwidacja hodowli regiusowMP1993, 13 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Likwidacja hodowli Pytonów Królewskich – Dorosłe osobnikiQuantum_Balls, 11 cze 2026 |
|
|
Napisany 26 października 2015 - 19:46
Piękne zdjęcia, ostrość naprawdę imponująca! :)
Napisany 02 listopada 2015 - 10:11
Napisany 19 listopada 2015 - 10:39
Zachęcam do dalszego śledzenia fanpage, bo cały czas działamy i...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 19 listopada 2015 - 13:18
To fotki Twojego autorstwa :?:
Fajny "nerwowy" bokeh na pierwszym...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 19 listopada 2015 - 16:38
Foty autorstwa kolegi. Co do szkiełka to niestety nie wiem...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 23 listopada 2015 - 12:57
Napisany 23 listopada 2015 - 17:49
Dostałem takie info "zwykłe portretowe szkło Canona...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów