Tak ja myslalem wlasnie nad wiekszym korzeniem ale nie chcialem zajmowac duzo miejsca w terra.moze to blad .
Pomysle nad korzeniem plaskim zeby wchodzil na scianki wysoko.
Napisany 15 sierpnia 2015 - 17:23
Tak ja myslalem wlasnie nad wiekszym korzeniem ale nie chcialem zajmowac duzo miejsca w terra.moze to blad .
Pomysle nad korzeniem plaskim zeby wchodzil na scianki wysoko.
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, 26 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, 25 cze 2026 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
Napisany 16 sierpnia 2015 - 13:14
Mariusz powiedz jakiej grubości styropianu użyłeś?
Napisany 16 sierpnia 2015 - 13:24
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów