Ją bym został przy nawilżaczu bo do foggera potrzebujesz zbiornik/basen z woda żeby go zanurzyć a nawilżacz masz poza terra
Z tego co wiem fogger zużywa spore ilości wody a ty w terra masz trochę malo miejsca żeby wstawić tam jakiś większy basenik
Napisany 07 sierpnia 2015 - 20:07
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, 26 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, 25 cze 2026 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
Napisany 08 sierpnia 2015 - 14:44
SolidState kupilem ten eldom nu5 powiedz mi jak to sie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 08 sierpnia 2015 - 20:28
kombinujecie z nawilżaczami zamist wstawić basen w okolicach żarówki. Ogrzewana...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 08 sierpnia 2015 - 22:50
ta wszystko fajnie jak sie ma miejsce w terra tylko...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez SolidState91, 08 sierpnia 2015 - 22:54.
Napisany 09 sierpnia 2015 - 09:55
Basen nie musi mieć wymiarów olimpijskich. Zwykły spodek albo mała...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 10 sierpnia 2015 - 18:02
Zainstalowalem na razie foggera i daje z 30% na 50%...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez mariusz2605, 10 sierpnia 2015 - 19:07.
Napisany 10 sierpnia 2015 - 20:57
Dam 2 rady :)
1. schowaj tak rurkę w terra...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 11 sierpnia 2015 - 07:16
Edytowany przez mariusz2605, 11 sierpnia 2015 - 07:16.
Napisany 12 sierpnia 2015 - 23:02
Hej, zastanawiam się dlaczego duże grono osób robi terraria z...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 13 sierpnia 2015 - 07:29
Nie wiem czemu ja zrobilem...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez mariusz2605, 13 sierpnia 2015 - 07:34.
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów