Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

technika

* * * * - 1 głosów  
Dolewanie wody do akwaterrarium + inne

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
23 odpowiedzi na ten temat

#21 Tole

Tole

Bywał Pomocny w dziale Żółwie oraz żółwie wodno-lądowe

• Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 1649 dni
  • Polska / Śląskie / Żory

Napisany 31 marzec 2015 - 11:56

@[member='czeplin79'] - co do innych  efektów negatywnych to najzwyczajniej dobrze prowadzisz zbiornik :-D  :-D

A odnośnie glonów - warunki świetlne i materia zawarta w wodzie najwidoczniej powodują wolny i niewielki przyrost mikroorganizmów i glonów (glony jeśli występują mogą być zjadane przez np. gupiki) 

Albo trawa ci zielenicą porosła i nawet o tym nie wiesz  8-)

No i kolejna opcja - czegoś nie wiem albo nie zauważyłem @[member='Mesjah'] - jakieś pomysły ?

Podobne tematy: Dolewanie wody do akwaterrarium + inne     x

#22 Mesjah

Mesjah
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1976 dni
  • Polska / Opolskie / Strzelce Opolskie

Napisany 31 marzec 2015 - 17:17

Układ taksonomiczny glonów jest bardzo złożony, samych gatunków glonów jest niesamowicie wiele. W różnych warunkach mogą zatem występować różne gatunki - tak ogólnie mówiąc.

Jako akwaryście - na usta cisłyby się między innymi pytanie odnośnie wymiarów i pojemności zbiornika, filtracji, oświetlenia, parametrów fizykochemicznych wody, wystroju, obsady i karmienia itd. Po odpowiedzi na przynajmniej niektóre z tych pytań powinniśmy dostać odpowiedź - niestety nie zawsze klarowną i łatwą do zrozumienia.

Co do umiejscowienia przy oknie.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#23 czeplin79

czeplin79

Moderator w działach: Żółwie

• Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 1894 dni
  • Polska / Mazowieckie / Jabłonna

Napisany 01 kwiecień 2015 - 13:20

@[member='Mesjah'] dobrze widzisz , w zbiorniku oświetlenie mam tak umiejscowione żeby były zaciemnienia itd.  cos jak w naturalnym środowisku. No i tu też masz rację , zbiornik mam przystosowany pod żółwia ( akwarysta ze mnie marny :) )  , a temat glonów zaintrygował mnie na tyle , że siedzę i szukam informacji jakie glony i czy w ogóle glony są lubiane przez żółwie 

#24 czeplin79

czeplin79

Moderator w działach: Żółwie

• Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 1894 dni
  • Polska / Mazowieckie / Jabłonna

Napisany 30 kwiecień 2015 - 11:08

Zamykam temat z powodu: temat nie odwiedzany
Jeśli nie zgadzasz się z powodem, napisz do mnie na PW.

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2018 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).