Witam, Chcieliśmy włożyć do terrarium konary drzewa, wyparzyliśmy je w piekarniku ale żywica nadal wychodzi... Czy będzie z tym jakiś problem dla Maluchów?
#1
Napisany 22 lutego 2015 - 17:18
Podobne tematy: Konar w terrarium x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, Dzisiaj, 05:12 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 22 lutego 2015 - 17:41
Witam, Chcieliśmy włożyć do...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 22 lutego 2015 - 17:52
No w miarę świeże. Były ścięte ok 4 miesięcy temu....więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 22 lutego 2015 - 18:10
No w miarę świeże....więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 22 lutego 2015 - 18:28
No ok tylko ile w tej solance powinno się moczyć...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez monia7291, 22 lutego 2015 - 18:43.
#6
Napisany 22 lutego 2015 - 23:47
No ok tylko ile w...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#7
Napisany 23 lutego 2015 - 15:35
Ok dziękuję za pomoc :) Pozdrawiam.
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany

