Witam, mam pytanie głownie do osób które chodują gekony płaczliwe a mianowicie chodzi o terrarium trochę się już naczytałem na temat wymiarów raz że optymalne to 30x30x40 a raz że 25x25x30 (dł x szer x wys) a odnośnie mojego pytania mam terrarium 30x25x25 czy takie wymiary też sprawdziły by się jako optymalne? Dodam że niektóre źrodła podają ze takie terrarium też może być i dlatego oczekuje waszej opini z góry dzięki.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
3 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 11 października 2014 - 23:53
Podobne tematy: Terrarium optymalne dla płaczków x
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, Dzisiaj, 05:12 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 12 października 2014 - 14:27
Tak lecz w tym terrarium nie powinno być więcej niż...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 12 października 2014 - 22:55
To są bardzo małe gekony, daj kilka gałązek tak aby...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 13 października 2014 - 20:21
Dzięki za odpowiedzi właśnie zapomniałem dodać ze to tylko dla...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany

