Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


wybór zwierzęcia

- - - - -  
Cyriocosmus elegans - czy nada się dla początkującego?




  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
11 odpowiedzi na ten temat

#1 klin

klin
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4439 dni
  • Polska / Mazowieckie / Siedlce
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 05 października 2014 - 15:32

Witam. czy Cyriocosmus elegans będzie dobrym wyborem na początek? Prawdopodobnie będę go trzymał w braplaście. Jak hodować L1  potrzeba do tego jakiegoś specjalnego pojemnika, np. taki pojemniczek 25/100 ml? czy od razu do braplastu? Szukałem podobnego tematu, ale nie znalazłem wyczerpującej odpowiedzi. 






Podobne tematy: Cyriocosmus elegans - czy nada się dla początkującego?     x


#2 Krychs

Krychs
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4322 dni
  • Polska / Mazowieckie / Radzymin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 05 października 2014 - 15:43

Odpowiem na 2 pytanie. Takie małe ptaszniki trzyma się w...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



#3 TherapoTerra

TherapoTerra

    Pomocny w dziale Terrarystyka - Poszukiwacz News

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4369 dni
  • Polska / Mazowieckie / Mława
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 05 października 2014 - 15:44

Cyriocosmus elegans L1 - jest bardzo malutki! włóż go do...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)







#4 AbaddonBCN

AbaddonBCN

    Uprzednio Moderator na działach pajęczarskich

  • Terrarysta
  • Z nami od: 5047 dni
  • Polska / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 05 października 2014 - 16:02

Witaj

Cyriocosmus elegans nadaje się dla początkującego lecz jest to...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



#5 klin

klin
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4439 dni
  • Polska / Mazowieckie / Siedlce
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 05 października 2014 - 16:08

osoba początkująca może mieć...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



#6 Krychs

Krychs
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4322 dni
  • Polska / Mazowieckie / Radzymin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 05 października 2014 - 16:15

najlepiej wylęg karaczanów lub świerszczy. Pinkami można karmić, ale nie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


Edytowany przez Krychs, 05 października 2014 - 16:16.






#7 AbaddonBCN

AbaddonBCN

    Uprzednio Moderator na działach pajęczarskich

  • Terrarysta
  • Z nami od: 5047 dni
  • Polska / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 05 października 2014 - 16:27

Karaczany oczywiście, że są najlepszym pokarmem dla ptasznika ale wylęg...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



#8 klin

klin
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4439 dni
  • Polska / Mazowieckie / Siedlce
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 05 października 2014 - 18:23

nie wiem czy u mnie gdziekolwiek w mieście dostane świezo...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)

Edytowany przez klin, 05 października 2014 - 18:25.


#9 Krychs

Krychs
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4322 dni
  • Polska / Mazowieckie / Radzymin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 05 października 2014 - 18:39

popatrz na forum, może ktoś sprzedaje, albo popytaj się.

Zależy...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)







#10 klin

klin
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4439 dni
  • Polska / Mazowieckie / Siedlce
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 05 października 2014 - 20:56

chyba jednak kupię kędziora, bo ponoć rzadziej wyczesuje włoski parzące....więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)




0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów





© 2001-2026 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.