Witam. czy Cyriocosmus elegans będzie dobrym wyborem na początek? Prawdopodobnie będę go trzymał w braplaście. Jak hodować L1 potrzeba do tego jakiegoś specjalnego pojemnika, np. taki pojemniczek 25/100 ml? czy od razu do braplastu? Szukałem podobnego tematu, ale nie znalazłem wyczerpującej odpowiedzi.
#1
Napisany 05 października 2014 - 15:32
Podobne tematy: Cyriocosmus elegans - czy nada się dla początkującego? x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Cyriocosmus Ritae samiec dorosły sprawdzonyKlak, 11 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Cyriocosmus ritae L1VenomousBirdeaters, 23 mar 2026 |
|
|
|||
Sprzedam owady, wije, mięczaki, skorupiaki (nie karmowe)
Liśćce Phyllium elegansadampl, 26 lut 2026 |
|
|
|||
początkujący pajęczaki
Pozostałe pajęczaki
Tygrzyk Paskowany - podstawowe informacje na początkującegokrasniakx |
|
|
|
||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Cyriocosmus elegans x2 dorosłe 3 miesięczne samceDamiq, 11 paź 2025 |
|
|
#2
Napisany 05 października 2014 - 15:43
Odpowiem na 2 pytanie. Takie małe ptaszniki trzyma się w...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 05 października 2014 - 15:44
Cyriocosmus elegans L1 - jest bardzo malutki! włóż go do...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 05 października 2014 - 16:02
Witaj
Cyriocosmus elegans nadaje się dla początkującego lecz jest to...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 05 października 2014 - 16:08
osoba początkująca może mieć...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#6
Napisany 05 października 2014 - 16:15
najlepiej wylęg karaczanów lub świerszczy. Pinkami można karmić, ale nie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez Krychs, 05 października 2014 - 16:16.
#7
Napisany 05 października 2014 - 16:27
Karaczany oczywiście, że są najlepszym pokarmem dla ptasznika ale wylęg...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#8
Napisany 05 października 2014 - 18:23
Edytowany przez klin, 05 października 2014 - 18:25.
#9
Napisany 05 października 2014 - 18:39
popatrz na forum, może ktoś sprzedaje, albo popytaj się.
Zależy...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#10
Napisany 05 października 2014 - 20:56
chyba jednak kupię kędziora, bo ponoć rzadziej wyczesuje włoski parzące....więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany