Wydaje mi sie ze to chlopak , malo wapnia moze sie zgadzac bo jakis czas jak sype na pokarm nie chcial go jesc wiec nie dawalem jakis czas moja glupota ;(
nie bylo zadnego RTG ani USG bo lekarz powiedzial ze nie ma takiej koniecznosci
Napisany 26 czerwca 2014 - 20:54
Wydaje mi sie ze to chlopak , malo wapnia moze sie zgadzac bo jakis czas jak sype na pokarm nie chcial go jesc wiec nie dawalem jakis czas moja glupota ;(
nie bylo zadnego RTG ani USG bo lekarz powiedzial ze nie ma takiej koniecznosci
Wyceny, gdzie kupić
Prosze o wycene hodowliMatejj366, 01 cze 2026 |
|
|
|||
Wyceny, gdzie kupić
ptaszniki hurt - proszę o wycenęSzrama, 10 maj 2026 |
|
|
|||
terrarium - pozostałe tematy
Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne
Terrarium repti zoo rk opinienekog, 18 kwi 2026 |
|
|
|||
tematy ogólne
Giełda
Exo-factory - opinieNEiTAN, 14 wrz 2017 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Proszę o uczciwą wycene 70szt Megaphobema robustum L1Bolko19, 02 lut 2026 |
|
|
Napisany 26 czerwca 2014 - 21:11
Nie widzę podwozia, ale patrząc na głowę i sylwetkę dla...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 26 czerwca 2014 - 21:18
Napisany 28 czerwca 2014 - 17:39
Witam kilka nowych fotek aby leatwiej rozpoznac plec . Z...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 28 czerwca 2014 - 17:48
To, że samiczka to mamy już pewność. Jednak ja tam...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 05 lipca 2014 - 19:32
To, że samiczka to...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 05 lipca 2014 - 20:04
Samica. Nie samiec. Spójrzmy choćby na pory udowe, których właściwie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 05 lipca 2014 - 20:11
Ile ma lat? Jesli chodzi o UVB lepiej sie sprawdza...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 05 lipca 2014 - 20:17
Napisany 06 lipca 2014 - 21:58
wiec podpisuje sie pod reszta, samiczka.
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów