Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Pomocy chora gekonica?




  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 bartys93

bartys93
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4224 dni
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 April 2014 - 10:59

Samica ma na brzuchu coś jakby dużego guza w dotyku miękki i mocno odstaje od reszty ciała. Jeżeli wiecie co to może być to proszę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Pomocy chora gekonica?     x


#2 Jakubczyk

Jakubczyk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5841 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Toruń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 April 2014 - 11:56

Skoro zauważyłeś wcześniej, że coś jest nie tak powinieneś skierować się do weterynarza. 



#3 szoka

szoka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4367 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Kobieta

Posted 26 April 2014 - 13:17

Jeżeli czuć że jest to przytwierdzone do ciała to może być to ropniak.Jeżeli jednak po wymacaniu tego będzie się tak jagby przesuwał pod skórą to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4297 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 26 April 2014 - 14:31

Pytasz na forum, zamiast iść do weta ?! Forum go nie uzdrowi - pędem do lekarza.



#5 bartys93

bartys93
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4224 dni
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 April 2014 - 01:11

Jestem z małego miasta nie ma szans ,że wet tu przyjmie małego gada....:/ miałem nadzieję na jakiś domowy sposób albo ,że nie jest to poważne.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 szoka

szoka
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4367 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Kobieta

Posted 27 April 2014 - 06:36

Na domowy sposób nie usuniesz guza.Jeżeli nie zostanie usunięty odpowiednio szybko zacznie się rozrastać i będzie utrudniał gekonowi poruszanie się.Jedz do weterynarz z gadem.Nawet jeżeli......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 gecko_31lampart

gecko_31lampart
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3757 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Kobieta

Posted 05 May 2014 - 16:17

Przepraszam dzisiaj obejrzałam moją małą gekonice i okazało się że ma takie czarne abo zielone 2 kropki na brzuchu. Co to może być . Boję......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Swiechu

Swiechu

    Uprzednio moderator w dziale gekon lamparci

  • Terrarysta
  • Z nami od: 5972 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 May 2014 - 22:48

Pisałem już Ci w jednym poście na temat odświeżania tematów i wypisywaniu swoich problemów w innych wątkach. Wstaw zdjęcie, bez zdjęcia ciężko coś powiedzieć. Nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




1 user(s) are browsing this forum

0 members, 1 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.