Ale chodzi ci o wyrobienie odporności na pasożyty?
ale Anu-przecież pasożyty to nie bakterie-agama zjada ich jaja i z nich wylęgają się pasożyty-tak?
A cała reszta to nie moja opinia-nic takiego nie napisałam.
Powtarzam to za dr.Marciniak-która tak właśnie napisała w którymś z tematów jakoś tak na jesieni.
Bardzo żałuję ze sobie nie zapisałam gdzie i kiedy.
Teraz będę takie wypowiedzi dr.Marty zapisywać:))


Ten temat jest zablokowany
