Terra 80x50x50. Grzeję mu kablem grzewczym i żarówka lustrzanką 75W, a w nocy 100W. temperaturę w ciepłej strefie ma 32-34 stopnie. Większość czasu przesiaduje na korzeniach, tak w połowie terrarium. Możliwe że ma za duży pokarm bo je normalne dorosłe myszy.
#11
Napisany 24 grudnia 2013 - 00:02
Podobne tematy: Wydalanie u węża zbożowego. x
Sprzedam węże
Sprzedam Węża zbożowego (Pantherophis guttatus).Edwart_gecko, 26 maj 2026 |
|
|
|||
Z czego terrarium dla węża zbożowego?niksi, 18 maj 2026 |
|
|
|
||
warunki hodowli
Węże
Transport weza zbożowego - 24 godzinyTurboTomek, 12 maj 2026 |
|
|
|||
tematy ogólne
Węże
Waga Węża Zbożowegogronek1910, 14 lis 2025 |
|
|
|||
terrarium
Węże
TERRARIUM DLA WĘŻA ZBOŻOWEGOMateusz1811, 02 lis 2025 |
|
|
#12
Napisany 24 grudnia 2013 - 00:16
#13
Napisany 24 grudnia 2013 - 13:36
Na razie nie będę nic zmieniał z temperaturą bo zawsze...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#14
Napisany 29 grudnia 2013 - 00:47
święta święta i po świętach
Jak tam sytuacja?
Jaki...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#15
Napisany 29 grudnia 2013 - 14:58
Kabel 50W po spodem styropian obłozony folią aluminiową, ale teraz...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
