Są teraz 3 terra w ruchu,największe dezynfekuję. Będzie puste póki nie wyleczę smoka. W przejściówce siedzi,a jak myję przejściówkę,to do przenośnego go przekładam. Cyrk:) Spryskiwaczem robię, Virkon też. Potem jeszcze chyba malowanie zrobię, bo mi farba spękała,a przy okazji zatkam pory w strukturze ściany,a tam nie jestem pewny na 100% czy dotrze mi spryskiwacz.
#11
Napisany 14 czerwca 2013 - 22:41
Podobne tematy: Kokcydia- dezynfekcja terrarium x
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
|||
Giełda
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
#12
Napisany 15 czerwca 2013 - 09:16
#13
Napisany 15 czerwca 2013 - 09:34
#14
Napisany 15 czerwca 2013 - 10:47
karmówkę mam ze stałego źródła, sklep http://www.varan.pl mam ich...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez Fraggles, 15 czerwca 2013 - 10:54.
#15
Napisany 15 czerwca 2013 - 11:32
#16
Napisany 15 czerwca 2013 - 11:49
Tez się leczy mój u Piaseckiego. Sprawdzę tą karmówkę. Dzięki:)
#17
Napisany 15 czerwca 2013 - 19:34
#18
Napisany 16 czerwca 2013 - 20:42
#19
Napisany 16 czerwca 2013 - 22:07
Fraggles jak Ci idzie z kwarantanną?
A jak smoczek?
#20
Napisany 16 czerwca 2013 - 22:17
Ma się dobrze:) wprawdzie od kiedy na siłę poję go...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
