Proszę o pomoc w ustaleniu czy moje jaszczurki to dwie samiczki. Pierwsze zdjęcia są Didi, dwa następnie Ziski
3 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 10 marca 2013 - 13:59
Podobne tematy: Rozpoznanie plci agam brodatych x
identyfikacja
Jaszczurki
Rozpoznanie płciIfryt2104, 17 cze 2026 |
|
0 |
|
|||
spód ptasznika
Dymorfizm płciowy u ptaszników
Rozpoznanie płciNorbi, 02 maj 2026 |
|
0 |
|
|||
Kupię
Kupię parkę dorosłych agam brodatych z terarrium lub bez.Mantises, 23 kwi 2026 |
|
0 |
|
|||
identyfikacja
Przypięty
Agamy - brodata i karłowata
Identyfikacja odmian barwnych agam brodatych.kalinka |
|
1 |
|
|||
Sprzedam jaszczurki
Para Agam brodatych razem z terrarium i wyposażeniem Mazowieckietyskie12, 16 wrz 2025 |
|
0 |
|
#2
Napisany 10 marca 2013 - 14:49
dla mnie są to samiczki :)
#3
Napisany 10 marca 2013 - 17:00
samiczki ,D
#4
Napisany 10 marca 2013 - 18:58
https://www.terrarium.pl/topic/307832-rozpoznawanie-plci/ Dosłownie kilka tematów wyżej znajduje się podklejony wątek...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
