Ze względu na to że coraz więcej ludzi stara się omijać gadziego weterynarza (nie mam pojęcia dlaczego), chciałbym pokazać jak można leczyć początkowe stadium zaczopowania, a więc tak
To jest Czoko
Niestety podczas mojego wyjazdu, wermiculit który był w pojemniczku wysechł i stał się sypki, a że Czoko to bardzo ciekawski gekon musiał się troche tego najeść. Jak wróciłem zajrzałem do gekonów i widzę że samczyk jest jakiś niemrawy. Trochę mnie to zdziwiło ale pomyśałem "eee tam pewnie jest głodny albo coś" i to był błąd....więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez gekon_je, 01 lutego 2013 - 19:53.


Ten temat jest zablokowany