Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Zaczopowanie - leczenie na własną ręke...




  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
6 odpowiedzi na ten temat

#1 gekon_je

gekon_je
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5189 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 01 lutego 2013 - 19:51

Witam!
Ze względu na to że coraz więcej ludzi stara się omijać gadziego weterynarza (nie mam pojęcia dlaczego), chciałbym pokazać jak można leczyć początkowe stadium zaczopowania, a więc tak
To jest Czoko :D mój 3-letni reproduktor

Niestety podczas mojego wyjazdu, wermiculit który był w pojemniczku wysechł i stał się sypki, a że Czoko to bardzo ciekawski gekon musiał się troche tego najeść. Jak wróciłem zajrzałem do gekonów i widzę że samczyk jest jakiś niemrawy. Trochę mnie to zdziwiło ale pomyśałem "eee tam pewnie jest głodny albo coś" i to był błąd....więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)

Edytowany przez gekon_je, 01 lutego 2013 - 19:53.





Podobne tematy: Zaczopowanie - leczenie na własną ręke...     x


#2 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 5061 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Napisany 01 lutego 2013 - 21:55

Z całym szacunkiem, ale ryzykowałeś zdrowie swojego pupila. To dużo...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#3 fingofin

fingofin
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6666 dni
  • Polska / Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 02 lutego 2013 - 09:32

To stary i sprawdzony sposób, autor nic nowego nie odkrył......więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#4 Marta_Marciniak

Marta_Marciniak

    Lekarz weterynarii - Specjalista Chorób Zwierząt Nieudomowionych

  • Lekarz weterynarii.nieaktywny
  • Z nami od: 5717 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Napisany 02 lutego 2013 - 10:38

Trochę mnie przerażają takie posty namawiające do leczenia na własną...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#5 rossoneri Zbanowany

rossoneri
  • Zbanowani
  • Z nami od: 4968 dni
  • Polska / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 02 lutego 2013 - 13:16

Tylko ze mało jest takich placówek specjalistycznych w Polsce ktore...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#6 Marta_Marciniak

Marta_Marciniak

    Lekarz weterynarii - Specjalista Chorób Zwierząt Nieudomowionych

  • Lekarz weterynarii.nieaktywny
  • Z nami od: 5717 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Napisany 02 lutego 2013 - 14:37

To już "pretensje" do uczelni weterynaryjnych, które nie przykładają wagi...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#7 rossoneri Zbanowany

rossoneri
  • Zbanowani
  • Z nami od: 4968 dni
  • Polska / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 02 lutego 2013 - 15:44

ech niestety , zasrany kraj to i kazdy system nawala....więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



1 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2026 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.