Witam, mam pytanie w jakim wieku agamę karłowatą należy zacząć karmić raz dziennie a kiedy co 2-3 dni oraz kiedy przestać dawać do syta ? Na pogona są podane informacje o zwykłej brodatej gdzie dopiero przy 30 cm należy karmić raz dziennie a jak wiadomo karłowata dorasta maksymalnie do 30 cm
Na razie karmie ją 2 razy dziennie do syta . mam ją od sierpnia a podobno urodziła się jakoś w lipcu . U mnie przechodziła 2 wylinki ostatnią wczoraj
Co do rozmiaru to trudno raczej mi oszacować jej długość,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
2 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 22 października 2012 - 20:54
Podobne tematy: Agama karłowata karmienie x
żywienie
Jaszczurki
Karmienie świerszczamiEwelina8383 |
|
|
|||
Kupię
Kupię agame karłowatąGekonlamparciki, 06 kwi 2026 |
|
|
|||
żywienie
Ptaszniki
PIERWSZY PTASZNIK- KARMIENIEterrajan, 17 sty 2026 |
|
|
|
||
odmiany barwne
Ptaszniki
E. walckenaeri - odmiany barwne i karmieniemmax88, 05 sty 2026 |
|
|
|
||
żywienie
Węże właściwe i pozostałe
KARMIENIEMateusz1811, 22 gru 2025 |
|
|
#2
Napisany 22 października 2012 - 21:05
https://www.terrarium.pl/topic/314343-regulamin-dzialu-przeczytaj-obowiazkowo-zanim-napiszesz-nowy-temat/ (https://www.terrarium.pl/topic/314343-regulamin-dzialu-przeczytaj-obowiazkowo-zanim-napiszesz-nowy-temat/)
uzupełnij informacje edytując pierwszy post...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
uzupełnij informacje edytując pierwszy post...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 22 października 2012 - 21:31
Twoja agamka sama to sobie ureguluje bo przestanie się objadać,nie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
