mój ptasznik zakopuje się w podłożu, czemu to robi?
6 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 06 września 2012 - 18:17
Podobne tematy: Czemu on to robi?o.O (Grammostola rosea) x
Aspekty prawne terrarystyki
Zgłoszenie Grammostola roseamakaveli_ns, 17 maj 2026 |
|
|
|||
Kupię
Poszukuję grammostola pulchra samica, dc 5 +, brachypelma hamori oraz albicepsszaryprorok, 02 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Grammostola rosea red samicaBewolf2018, 26 kwi 2026 |
|
|
|||
Ogłoszenia matrymonialne
Grammostola pulchripes samiec 5 miesiecznyZipsky, 09 mar 2026 |
|
|
|||
Kupię
Dorosła SAMICA Grammostola pulchra KUPIĘIkiiki, 02 lut 2026 |
|
|
#2
Napisany 06 września 2012 - 18:28
#3
Napisany 06 września 2012 - 18:35
Widocznie czuje taką potrzebę... Zupełnie normalne zachowanie.
#4
Napisany 06 września 2012 - 19:45
Nie ma powodów do obaw ptaszniki tak mają to jest...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 06 września 2012 - 20:04
Pewnie brakuje mu kryjówki.
Moja parahybana też tak...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Moja parahybana też tak...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#6
Napisany 06 września 2012 - 20:32
Wydaje Mi się że wtedy czuje się bezpieczniej.
aczkolwiek...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
aczkolwiek...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#7
Napisany 09 października 2012 - 21:21
Moja rosea wlasnie niedawno zostala przeniesiona do terra normalnego, czyli...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
