Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Problem z podłożem



  • This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

#1 Magnum144

Magnum144
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4345 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Inowrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 July 2012 - 17:10

Witam. Dziś kupiłem włókno kokosowe. Mój pająk mieszka na razie w moczboxie, a podłoża w opakowaniu starczy na kilka mniejszych terrariów. Czy kostkę można przeciąć,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Problem z podłożem     x


#2 Patryk_B

Patryk_B

    Pomocny w dziale ptaszniki

  • Pomocny
  • Z nami od: 5548 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Włocławek
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 July 2012 - 17:12

Jak chcesz. Możesz wziąć tylko kawałek lub równie dobrze całą kostkę rozmoczyć, wziąć tylko małą ilość i resztę wysuszyć.


#3 szymek94

szymek94
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5028 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 July 2012 - 17:47

Ja proponuje całość zamoczyć a resztę co zostanie zachować na później, bo z doświadczenia wiem że ta kostka jest bardzo twarda i ciężko ją podzielić.






#4 psycho1996

psycho1996
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4969 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Konin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 July 2012 - 21:01

[quote]z doświadczenia wiem że ta kostka jest bardzo twarda i ciężko ją podzielić.[/quote]

Ja zawsze biorę nożyk i odłupuję kawałki, które później......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 kariotyp

kariotyp
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5375 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Wągrowiec
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 July 2012 - 21:43

Bez dwóch zdań wygodniej jest odłupywać kawałki włókna ;) Cała kostka po namoczeniu znacznie zwiększy swoją objętość i raz - średnio......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 mari100

mari100
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4361 dni
  • Poland / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 July 2012 - 13:42

Nie wiem jak ty ... Ale ja nie suszę podłoża ... Po prostu wyciskam i wkładam do reklamówki i trzymam to dobrze zawiązane w reklamówce......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Bamek

Bamek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4335 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 July 2012 - 00:10

Zgadzam się z tym że ciężko ją podzielić. Ja ostatnio mojemu kędziorowi musiałem zmienić podłoże i uznałem że nie będę wrzucał całej kostki i ją......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Pawel141

Pawel141
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4459 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 July 2012 - 12:17

Moim zdaniem zrób tak jak należy, jak ci będzie wygodniej, odetnij kawałki kostki i namocz a co z niej zostanie zachowaj na później.


#9 zenek135

zenek135
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4424 dni
  • Poland / Mazowieckie / Ostrów Mazowiecka
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 July 2012 - 13:38

Ja również odrąbywałem takim zaokrąglonym nożem od masła i dość gładko poszło, chociaż początkowo myślałem o siekierze. :)







1 user(s) are browsing this forum

0 members, 1 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.