Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Samiczka zachowuje się jak samiec.



  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
22 odpowiedzi na ten temat

#21 ambasador

ambasador
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5669 dni
  • Polska
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 31 grudnia 2011 - 11:04

[quote][quote]Pierwszej części twojej wypowiedzi nawet nie będę komentować, gdyż jednoznacznie wskazuje na kolosalną różnicę poziomów między nami - w związku z czym próba przekazania ci jakichkolwiek argumentów będzie bezskuteczna. Przykre, gdyż mam ich wiele. [/quote]
To możesz udziel jakiejś porady skoro masz takie doświadczenie? Bo jak na razie Twoje wypowiedzi są gołosłowne i nie wnoszą nic co byłoby "fundamentalne" dla całej sprawy. Taki ogromny poziom, ale zachowanie jak z piaskownicy, o czym już wspomniał ukar. Ufam, że jak masz coś do powiedzenia, to powiesz i wszystko będzie prostsze...[/quote]

Panie Marcinie rady byly tutaj juz kilka razy...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)





Podobne tematy: Samiczka zachowuje się jak samiec.     x


#22 marcin1995

marcin1995
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5271 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 31 grudnia 2011 - 11:19

Ambasador zgadzam się, ale ja zadałem pytanie odnośnie jak wytrzymać...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#23 Crowin

Crowin

    Był moderator oraz współautor pogona.pl

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 5415 dni
  • Polska / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 31 grudnia 2011 - 11:21

nie ma :)



1 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.