Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Wybór agresywnego ptasznika.



  • ZamkniÄ™ty temat Ten temat jest zablokowany
14 odpowiedzi na ten temat

#1 Geoxide

Geoxide
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5718 dni
  • Polska / Opolskie / KÄ™dzierzyn Koźle
  • PÅ‚eć: Mężczyzna

Napisany 20 października 2011 - 17:24

Witajcie. Od pewnego czasu posiadam Gienię i Chromkę, ale mam ochotę kupić ptasznika, który będzie bardziej agresywny. Nie chciałbym się rzucać od razu na głęboką wodę (Poe itp)

Jak na razie wybrałem Ceratogyrusa marshalli. Czy to dobry wybór ?

Pozdrawiam





Podobne tematy: Wybór agresywnego ptasznika.     x


#2 Pejdżer

Pejdżer
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5970 dni
  • Polska / ÅšlÄ…skie / Tarnowskie Góry
  • PÅ‚eć: Mężczyzna

Napisany 20 października 2011 - 17:28

Wybór dobry aczkolwiek może Ci się zdażyć łagodny ...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#3 stachu92

stachu92
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5885 dni
  • Polska / ÅšlÄ…skie / CzÄ™stochowa
  • PÅ‚eć: Mężczyzna

Napisany 20 października 2011 - 17:40

Jesli chcial bys cos z podziemnych polecam H.gigas:)






#4 michuGL

michuGL
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7102 dni
  • Polska / ÅšlÄ…skie / Gliwice
  • PÅ‚eć: Mężczyzna

Napisany 20 października 2011 - 17:46

witam

we wszystkich agresywnych gatunkach (z obserwacji...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#5 kariotyp

kariotyp
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6141 dni
  • Polska / Wielkopolskie / WÄ…growiec
  • PÅ‚eć: Mężczyzna

Napisany 20 października 2011 - 19:41

Nie demonizowałbym tak poe. Wszystko zależy od osobnika, a agresywność...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#6 pavelo

pavelo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6594 dni
  • Polska / Mazowieckie / Przasnysz
  • PÅ‚eć: Mężczyzna

Napisany 20 października 2011 - 19:53

Polecałbym kupić najpierw jakiegoś szybkiego nadrzewniaka. Jak będziesz dawał sobie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#7 Geoxide

Geoxide
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5718 dni
  • Polska / Opolskie / KÄ™dzierzyn Koźle
  • PÅ‚eć: Mężczyzna

Napisany 20 października 2011 - 20:26

Co do nadrzewnych, to Avicularie bardzo mi się podobają ale...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#8 Adacho

Adacho
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6192 dni
  • Polska / MaÅ‚opolskie / Kraków
  • PÅ‚eć: Mężczyzna

Napisany 20 października 2011 - 20:55

Nie musisz sie rzucac od razu na agresywne i silnie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#9 TRafael

TRafael
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5497 dni
  • Polska / ÅšlÄ…skie / Rybnik
  • PÅ‚eć: Mężczyzna

Napisany 20 października 2011 - 21:02

No, to nie jest wcale powiedziane, że są łagodne. Moja...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#10 kubano1983

kubano1983
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6523 dni
  • Polska / Wielkopolskie / PoznaÅ„
  • PÅ‚eć: Mężczyzna

Napisany 20 października 2011 - 21:14

Ceratogyrus są bardzo agresywne,przynajmniej z moich doświadczeń z darlingi i...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2026 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.