Exera,widzialam zdjecie Twojej agamki,slicznie spi-mam nadzieje ze nie glowa do dolu jednak.A jak nowa agamka?rozdzieliles je w koncu czy nie musiales i sa razem?Pozdrawiam
11 odpowiedzi na ten temat
#11
Napisany 23 stycznia 2011 - 18:46
Podobne tematy: Nowa agamka w terrarium... x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
#12
Napisany 23 stycznia 2011 - 22:21
[img]https://www.terrarium.pl/galeria/foto/156706.jpg[/img]
To Twoja agamka??? nie wiem jaki to...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
To Twoja agamka??? nie wiem jaki to...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany