Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
słabe nerwy myszoskoczka



  • This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

#1 diardon

diardon
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5112 dni
  • Poland / Lubelskie / Radzyń Podlaski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 January 2011 - 18:01

jeden z moich myszoskoczków ma chyba słabe nerwy bo gdy przekładam go do innego pojemnika podczas sprzątania klatki to po pół minuty przestaje się ruszać,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: słabe nerwy myszoskoczka     x


#2 Saphira123

Saphira123
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5170 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 January 2011 - 18:10

Aż tak?
Oczywiście, że zdażają się wyjątkowo podatne na stres gryzonie, mam taką jedną mysz, jak zobaczy człowieka na drugim końcu pokoju to zachrzania......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 diardon

diardon
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5112 dni
  • Poland / Lubelskie / Radzyń Podlaski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 January 2011 - 18:13

mam nadzieję że mu przejdzie bo to groźnie wygląda w sensie jakby mu coś było. zapomniałem dodać że gdy tak leży to się trzęsie i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Ameise

Ameise
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6673 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 January 2011 - 22:49

Wejdź sobie tutaj : http://gerbile.pl/art/29 - na samym dole jest informacja o padaczce, poza tym możesz się tam dowiedzieć jeszcze innych ciekawych rzeczy


#5 Saphira123

Saphira123
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5170 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 January 2011 - 23:08

To możliwe, że jest to jak powiedział kolega wyżej padaczka lub inne schorzenie, bo nie wydaje mi się, żeby [u]aż tak [/u]przeżywał przeniesienie do innego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 diardon

diardon
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5112 dni
  • Poland / Lubelskie / Radzyń Podlaski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 January 2011 - 02:36

to na pewno padaczka, pierwszy raz zauważyłem, że zrobił się miejscami niebieski myślałem że to nic takiego bo wcześniej ze swoim kolegą pogryźli niebieskie, farbujące......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Gość_mat33_*

Gość_mat33_*
  • Gość

Posted 10 January 2011 - 15:55

Nie przesadzacie trochę? Mi się wydaje że gryzoń jest wyjątkowo płochliwy i po prostu nieruchomieje ze strachu. Mam taką jedna mysz i to w dodatku......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Nemo_Art

Nemo_Art
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6342 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Końskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 January 2011 - 12:10

Do padaczki nalezy podchodzić ostrożnie i nie brać wszystkich informacji zawartych w tym artykule na powaznie, bo nie istnieje dużo naukowych doniesień tego typu.
......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Agroo

Agroo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5679 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 January 2011 - 10:49

Zgadzam sie co do rozmnażania. Być może on sam już jest osłabiony genetycznie w wyniku np rozmnażania pokrewnego lub po prostu słabszych genów u jego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 diardon

diardon
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5112 dni
  • Poland / Lubelskie / Radzyń Podlaski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 January 2011 - 09:28

co do tego sinienia to sorki, bo to jednak przez ta posciel, a ze zle w artykule przeczytalem to mi sie skojarzylo xd



1 user(s) are browsing this forum

0 members, 1 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.