"i czy może już wieku L8 L.Paryhabyla(cos takiego) zlozyc kokon" - to chyba zasługuje na jakieś wyróżnienie nie wiem tekst miesiąca ewentualnie nagrodę :)
Nie lepiej najpierw poczytać o tym co się chce mieć, przygotować do tego.
Napisany 17 marca 2010 - 15:01
linienie
Ptaszniki
Dorosla p. Metallica, ciemne barwy, przed wylinka?Kleryk1988, 31 maj 2026 |
|
|
|
||
zdrowie
Węże
boa imperator - wylinka mocno siedzi na ogonieninreth, 14 kwi 2026 |
|
|
|||
linienie
Skorpiony
Heterometrus silenus - problem z wylinkąogor_89, 05 lut 2026 |
|
|
|||
identyfikacja
Ptaszniki
Pająk z Tajlandiiwichur |
|
|
|||
linienie
Modliszki
Udana wylinka Hymenopsus Coronatus stadium Imagopigula6329, 01 lut 2026 |
|
|
Napisany 17 marca 2010 - 15:05
Napisany 17 marca 2010 - 15:22
Napisany 17 marca 2010 - 15:24
Napisany 17 marca 2010 - 15:31
Napisany 17 marca 2010 - 15:33
Napisany 17 marca 2010 - 15:34
Napisany 17 marca 2010 - 15:37
Napisany 17 marca 2010 - 15:38
Napisany 17 marca 2010 - 20:01
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów